Број на оглас: 2746137
Објавен на: 03.02.2020, 13:46
1 / 9

Дарма Дома издава стан во Ново Лисиче !

250 € Цената е фиксна 280 €
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Друго
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче, кај последна 5 ка, поседува 65 м2, 3 соби, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, балкон, клима, машина за садови, ГАРАЖА, нова градба, вселив од 1 февруари...

цена -250 евра- фиксна

шифра 19144

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА