Број на оглас: 2744045
Објавен на: 14.08.2019, 11:00
1 / 11

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

210 €
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
7 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава стан во Кисела Вода во Расадник, поседува 50 m2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,клима инвертер,паркинг, балкон, нова градба. вселив веднаш...

ЦЕНА-210 евра
шифра 17796


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА