Број на оглас: 2744021
Објавен на: 09.09.2019, 21:46
1 / 6

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Капиштец !

250 € Цената не е фиксна 270 €
Број на соби:
2
Квадратура:
45 m²
Греење:
Централно
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА издава стан во Капиштец во близина на Завод.. поседува 60 м2, 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со понов мебел. КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима. вселив веднаш...

ЦЕНА-250 евра-не е фиксна
шифра 18187


Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana www.darmadoma.com.mk

078/219-508