Број на оглас: 2729837
Објавен на: 12.08.2019, 14:57
1 / 6

ДАРМА ДОМА АГЕНЦИЈА издава стан во Аеродром !

280 €
Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Аеродром, Мичурин близу Нова Железничка, станот поседува 70 м2, со 3 соби, наместен кoмплет со понов мебел. нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на струја. машина за перење. клима, вселив од 1 септември...

цена-280 еврa

шифра 18033

контакт тел: 078/219-508


Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна www.darmadoma.com.mk e-mail: darmadom.info@gmail.com https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА