Број на оглас: 2719976
Објавен на: 25.09.2019, 11:15
1 / 12

Дарма Дома издава луксузен 3_собен стан во Кисела Вода !

550 €
Број на соби:
3
Квадратура:
75 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава стан во Кисела Вода кај Рампа, поседува 75 м2, 3 соби, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, клима уред, нова градба, ГАРАЖА, вселив веднаш...

цена-550 евра-со платени сметки освен струја

шифра 18366

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА