Број на оглас: 2668831
Објавен на: 13.08.2019, 18:48
1 / 5

ДАРМА ДОМА izdava nov stan vo Aerodrom !

350 €
Број на соби:
4
Квадратура:
90 m²
Греење:
Централно
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром кај 3 Бисери. поседува 90 м2, 4 соби, 3 спални. дневна соба, трпезарија, кујна и 3 спални, ходник, 2 бањи. комплетно наместен со понов мебел, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење. вселив веднаш...


цена-350 евра

шифра 17803


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА