Број на оглас: 2652415
Објавен на: 07.02.2020, 10:51
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 2 !

240 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
55 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Карпош 2, каj Факултетите, станот поседува 55 м2, со 2 соби, дневна и спална, наместен комплет со нов мебел, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни нови апарати за домаќинство, станот е дуплекс, со машина за перење, клима,2 купатила, паркинг, вселив веднаш..

цена-240 евра-не е фиксна

шифра 19141

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА