Број на оглас: 2603908
Објавен на: 30.09.2019, 10:48
1 / 12

ДАРМА ДОМА агенција издава 3_собен стан во Центар !

350 €
Број на соби:
3
Квадратура:
90 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан во Центар кај ОЛИМПИНСКИ БАЗЕН. станот поседува од 90 м2 , 3 соби, дневна и 2 спални, комплетно наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, машина за садови, станот е дуплекс долу има дневна и купатило, балкон, горе 2 спални и купатило, 2 клими, реновиран. греење на сопствено парно. вселив веднаш...

Цена-350 евра

шифра 18334


Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.realestateskopje.mk

078/219-508