Број на оглас: 2598238
Објавен на: 16.08.2019, 10:09
1 / 12

Дарма Дома издава НОВ 3_СОБЕН стан кај Нова Железничка !

250 €
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Струја
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава стан кај Нова Железничка,кај Скопјанка.близу Центар. ПОСЕДУВА 65 м2, 3 соби,се издава комплет наместен со понов мебел. клима. подрум.нов телевизор. балкон. со 4 лежаи во спалните. идеален за 3 или 4 лица. вселив веднаш...

цена-250 евра
шифра 17824

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.realestateskopje.mk

078/219-508