Број на оглас: 2588101
Објавен на: 16.09.2019, 12:14
1 / 1

Дарма Дома izdava 3 soben stan vo Aerodrom !

300 €
Број на соби:
3
Квадратура:
90 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нoв стан во Аеродром кај 3 Бисери, убава околина со паркови и зеленило, станот поседува 90 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални соби, наместен комплет со понов мебел, нова засебна КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, клима, 2 балкони. 2 купатила. машина за садови. паркинг. вселив веднаш...

цена-300 евра

шифра 18199

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА