Број на оглас: 2554991
Објавен на: 16.10.2019, 18:09
1 / 8

ДАРМА ДОМА izdava 3 SOBEN stan vo Strog Centar !

350 €
Број на соби:
3
Квадратура:
90 m²
Греење:
Централно
Спрат:
11 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава ОДЛИЧЕН стан во Строг Центар кај Соборен Храм. станот поседува 90 м2, со 3 соби, дневна и 2 спални, наместан комплет со нов мебел, нова засебна КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за садови. греење на парно. реновиран, клима.вселив веднаш..


цена-350 еврa

шифра 18246

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje