Број на оглас: 2546785
Објавен на: 23.06.2019, 21:39
1 / 7

Audi a4 1.8 20V 1998god na delovi

10 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2017
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Струга

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a4 1.8 20v 125ks 92 kw na delovi prakame i po kargo

Потврден огласувач
 Armen 071 602 390 Bale 076 569 422