Број на оглас: 2535898
Објавен на: 06.12.2019, 10:41
1 / 7

ДАРМА ДОМА издава нов стан почеток на Кисела Вода !

240 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Струја
Спрат:
3 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода кај Рампа близу Центар, поседува 40 м2, 2 соби, наместен комплет со нов мебел, kлима инвертер, греење на струја, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, понова градба, вселив од 1 јануари...


Цена: 240 евра-не е фиксна

шифра 19049

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА