Број на оглас: 2435981
Објавен на: 02.01.2019, 14:26
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава 4_собен ЛУКСУЗЕН стан во Аеродром !

400 €
Број на соби:
4
Квадратура:
75 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава ЛУКСУЗЕН стан во Аеродром кај Школото Александар Македонски, станот е 75 м2,4 соби, дневна и 3 спални соби, наместен комплетно со НОВ МЕБЕЛ,греење на сопствено парно, нова КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, нова градба, балкон, 2 купатила.клима. остава, тераса, подрум и гаражно паркинг место, вселив веднаш...

Цена-400 евра

шифра 16935

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА