Број на оглас: 2427130
Објавен на: 04.10.2019, 05:47
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Строг Центар !

600 €
Број на соби:
3
Квадратура:
90 m²
Греење:
Струја
Спрат:
12 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава луксузен стан во Центар кај Дом на Градежници. поседува 90 м2, 3 соби, дневна и 2 спални. наместен комплет со нов мебел. нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење,клима инвертер, ПАРКИНГ, вселив од 21 октомври...

цена-600 евра

шифра 18372

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje