Број на оглас: 2416033
Објавен на: 15.08.2019, 10:37
1 / 5

Дарма Дома издава нов стан позади Рамстор !

350 €
Број на соби:
2
Квадратура:
58 m²
Греење:
Централно
Спрат:
8 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава нов стан во Центар позади Рамстор, наместен комплет со нов мебел, станот поседува 55 м2, 2 соби, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,греење на парно. клима,нова градба. купатилo.вселив веднаш...

цена-350 евра
шифра 18210

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.realestateskopje.mk

078/219-508