Број на оглас: 2415884
Објавен на: 16.08.2019, 10:10
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава нов 3_собен стан во Козле !

250 €
Број на соби:
3
Квадратура:
70 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава НОВ стан во Козле ка Хотел Гранит, поседува 70 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, наместен со нов мебел, греење на струја, 2 клими, НОВА засебна КУЈНА, комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, 2 купатила, нова градба, паркинг, НЕ СЕ ИЗДАВА ЗА СТУДЕНТИ, вселив веднаш....

Цена: 250 евра

шифра 17792

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна www.darmadoma.com.mk e-mail: darmadom.info@gmail.com https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА