Број на оглас: 2401176
Објавен на: 11.09.2021, 12:28
1 / 6

APPLE ORIGINAL DATA CABLE 6 MONTHS WARRANTY! -JEHONAservice

22 € Цената не е фиксна
Марка:
Apple ( iPhone)
Модел:
APPLE ORIGINAL DATA CABLE
Боја:
White
Интерна меморија:
1 TB
РАМ меморија:
12 GB
Големина на екранот:
6,5 - 7 " инчи и поголеми
» JEHONAservice' «
Dronovec-Poroj No.45
Тетово

Станете Премиум член

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


* APPLE ORIGINAL DATA CABLE 6 MONTHS WARRANTY !!!

* APPLE ORIGJINAL DATA KABEL , 6 MUAJ GARANCION !!!

* APPLE ORIGINAL DATA KABEL. 6 MESECI GARANCIA !!!
e hene - e shtune (10:00 - 20:00h)
__________________________________________________________
JEHONAservice' - Tetove/Drenovec-Poroj nr.45 tel: 071/555-995
http://www.jehonaservice.org - www.facebook.com/jehonaservice1

Потврден огласувач
 » JEHONAservice' « (претпријатие)