Број на оглас: 2389744
Објавен на: 16.08.2019, 13:42
1 / 8

Дарма Дома издава нов стан во Тафталиџе !

300 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Луксузен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава луксузен стан во Тафталиџе 1 кај Ѓорѓи Димитрив, станот е дуплекс, поседува 50 м, 2 соби, дневна и спална соба, наместен со нов мебел,нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, греење на струја, балкон,клима, камин, 2 купатила, паркинг, нова градба. вселив од 1 август...

цена-300 евра-не е фиксна

шифра 17945

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА