Број на оглас: 2361976
Објавен на: 26.01.2017, 15:01
1 / 10

ДАРМА ДОМА продава стан во Карпош 2 !

60.000 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Друго
Спрат:
4 кат
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА продава стан во Карпош 2 до Хотел Карпош, станот е со површина од 60 м2, 3 соби, дневна и 2 спални соби, реновиран комплет, 4 кат, без лифт, балкон, чист имотен лист...

цена: 60 000 €

шифра А 6126

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.realestateskopje.mk

078/219-508
02/3256-536