Број на оглас: 2328486
Објавен на: 17.12.2018, 13:00
1 / 6

gumi 205 55 16 COMFORSER extra cena !

2.200 МКД Цената е фиксна
Zoran
Струмица
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


078 333 158 viber

Isporaka do sekoj grad za 24h

175 65 14 1500
195 65 15 2100
205 55 16 2200
225 45 17 2500