Број на оглас: 2301376
Објавен на: 03.03.2019, 10:53
1 / 6

Mazda 323F 1.5 16V na delovi

10 € Цената не е фиксна
Марка:
Mazda
Модел:
323
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Струга

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazda 323f 1.5 16v na delovi