Број на оглас: 2298163
Објавен на: 14.12.2018, 10:03
1 / 1

Pegla za Lepenje cevki Gratis nozici

990 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


pegla za ppr + nozici

Broj 070491492