Број на оглас: 2296307
Објавен на: 12.04.2018, 09:35
1 / 12

DARMA DOMA IZDAVA LUKSUZEN 3_SOBEN STAN VO DEBAR MAALO !

800 €
Број на соби:
3
Квадратура:
105 m²
Греење:
Друго
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава луксузен стан во Дебар Маало кај Министерство за Култура, станот поседува 105 м2, 3 соби,дневна, и 2 спални, наместен со нов мебел, нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, греење на сопствено парно, нова градба,машина за садови,2 купатила, балкон, ПАРКИНГ, ВСЕЛИВ од 1 јуни..

цена-800 евра

шифра 15646

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje