Број на оглас: 2291858
Објавен на: 14.08.2019, 15:10
1 / 5

Дарма Дома издава нов стан во Центар !

270 €
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава нов стан во Строг Центар кај Југо Дрво. поседува 60 м2, 3 соби, наместен со понов мебел,нова КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, клима, реновиран. идеален за 4 ЛИЦА. балкон. слободен од 1 септември..

цена-270 евра

шифра 16681

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje