Број на оглас: 2288572
Објавен на: 26.11.2016, 12:50
1 / 1

maKute hilta Krsac cena 2000w

180 € Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


krsac hilta makute

Broj 070491492