Број на оглас: 2288074
Објавен на: 08.05.2019, 14:57
1 / 1

pumpi za parno wilo 1-2 3-4 i 5-4

2.300 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


pumpa za parnoo grunfus wilo

Broj 070491492