Број на оглас: 2264428
Објавен на: 03.12.2018, 09:31
1 / 1

krokodilka digalka za kola 2 ton

1.500 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


digalka za kola 2 tona Prakame Po kargo nis cela Mk

Broj 070491492