Број на оглас: 2261039
Објавен на: 23.06.2019, 21:38
1 / 6

Peugeot 307 sw 2.0 16V avtomatik na delovi

10 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2017
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Armen 071 602 390 Bale 076 569 422
S.Oktisi Struga
Струга

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 307 2.0 16 avtomatik na delovi prakame po kargo

Mob 076 569 422 vip

Mob 076 569 422 vip