Број на оглас: 2258417
Објавен на: 02.10.2019, 14:13
1 / 11

ДАРМА ДОМА агенција издава 4_собен стан во Козле !

300 €
Број на соби:
4
Квадратура:
95 m²
Греење:
Друго
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА агенција издава нов стан во Козле , кај Макпетрол. поседува 95 м2, 4 соби, дневна и 3 спални, на 2 спрат,целосно наместен со нов мебел,со сопстцено парно греење, клима уред, 2 купатила, балкон , нова кујна со сите апарати, гаражно место. вселив од 1 септември...

цена-300 евра

шифра 17980


Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.realestateskopje.mk

078/219-508

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА