Број на оглас: 2218457
Објавен на: 07.10.2019, 14:33
1 / 8

ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан во во Буњаковец !

250 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Струја
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во во Буњаковец, Станот е наместен, поседува 60 м2, 3 соби, 4 ЕДИНЕЧНИ ЛЕЖАИ, КУЈНА комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење, греење на струја, ВСЕЛИВ веднаш....

цена-250 евра

шифра 18379

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web strana
www.realestateskopje.mk

078/219-508