Број на оглас: 2217992
Објавен на: 31.01.2019, 23:14
1 / 1

grunfus wilo Pumpi pumpa parno

2.300 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


pumpa za parno grunfus

Broj 070491492