Број на оглас: 2217081
Објавен на: 09.11.2016, 11:00
1 / 1

pumpa 5 stepena 1 god garancia

178 € Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


5 stepena 1 god garancia

Broj 070491492