Број на оглас: 2217059
Објавен на: 09.11.2016, 11:01
1 / 1

korektori za struja korektor stabilizator

2.200 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


stabilizator 1200 w 1500w 2400w 3500w 5500w i 10000w

Broj 070491492