Број на оглас: 2217026
Објавен на: 17.11.2018, 09:31
1 / 1

pila motorna za secenje elektricna

2.600 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


pila cena 2600

Broj 070491492