Број на оглас: 2217003
Објавен на: 29.11.2016, 02:47
1 / 1

grealka na Plin

1.200 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


grealka na plin

Broj 070491492