Број на оглас: 2216353
Објавен на: 04.10.2016, 15:54
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава луксузен 4_собен стан во населба Козле !

700 €
Број на соби:
4
Квадратура:
130 m²
Греење:
Друго
Спрат:
2 кат
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


ДАРМА ДОМА изнајмува луксузен стан во населба Козле кај Макпетрол , со површина од 130 м2, 4 соби, днвна и 3 спални соби , станот е на 2 кат со лифт, долу е дневна,купатило, кујна,трпезарија, балкон,горе 3 спални, 2 купатилаи балкон, греење на струја, вселив веднаш...

цена-700 евра

шифра 12408