Број на оглас: 2172249
Објавен на: 09.11.2016, 11:01
1 / 1

Honda agregat

320 €
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Honda agregat 4.2

Broj 070491492