Број на оглас: 2172246
Објавен на: 12.11.2016, 00:31
1 / 1

Struja pila

2.500 МКД
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Pila na struja

Broj 070491492