Број на оглас: 2060152
Објавен на: 12.08.2019, 10:54
1 / 6

Дарма Дома издава нов 3_собен стан во Кисела Вода!!!!!!!

210 € 280 €
Број на соби:
3
Квадратура:
80 m²
Греење:
Струја
Спрат:
8 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава стан во Кисела Вода кај Општината. станот е 80 м2, со 3 соби,дневна и 2 спални, наместен компкет. греење на струја. пвц прозори. блиндор врата. клима. реновиран. балкон. вселив веднаш...

цена-210 евра

шифра 18024

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА