Број на оглас: 2046830
Објавен на: 10.09.2019, 18:50
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава ЛУКСУЗЕН стан во Аеродром !

250 €
Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Централно
Спрат:
6 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава ЛУКСУЗЕН стан во Аеродром, kaj MZT, и Хотел Русуја, 40м2, 2 соби, комплетно наместен, со нов мебел, блиндор врата, комарници, душек со мемори пена, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење, греење на парно, балкон, гратис интернет и кабловска, КЛИМА, ТЕНДА, вселив од 1 okтомври....


цена-250 евра -гратис интернет и кабловска

шифра-17375


контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА