Број на оглас: 2010167
Објавен на: 27.09.2018, 10:17
1 / 6

Дарма Дома издава нов стан во Црниче!

200 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Друго
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Црниче, кај Света Петка, близу центар, наместен со нов мебел, станот е 50 м2,2 соби,дневна и спална, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, балкон, клима, во спалната има 2 ЕДИНЕЧНИ ЛЕЖАИ, вселив веднаш...


Цена-200 евра


шифра 16812

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/