Број на оглас: 2005139
Објавен на: 16.06.2020, 15:00
1 / 12

ДАРМА ДОМА издава стан во Дебар Маало!

280 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2
Квадратура:
50 m²
Греење:
Централно
Спрат:
1 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава стан во Дебар Маало, кај Силбо, станот поседува 50 м2, 2 соби, наместен со НОВ НЕКОРИСТЕН МЕВЕЛ, нова кујна. греење на парно, клима.нова градба,француски балкон, вселив веднаш...

цена-280 евра
шифра 19507

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje