Број на оглас: 1994031
Објавен на: 19.09.2019, 13:29
1 / 1

ДАРМА ДОМА издава 3_собен стан кај Рампа !

250 €
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Струја
Спрат:
7 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан кај ШАМПИОНЧЕ, во Кисела Вода. близу Центар. станот е 65 м2, со 3 соби, наместен со нов мебел, греење на струја.балкон. паркинг. лцд. клима. нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, реновиран комплет. вселив веднаш..

цена- 250 евра

шифра 17976

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

Потврден огласувач
 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА