Број на оглас: 1988250
Објавен на: 03.12.2016, 01:48
1 / 1

bormasina Bosini new

1.600 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


bormasina Bosini new

Broj 070491492