Број на оглас: 1984806
Објавен на: 14.12.2018, 10:02
1 / 1

hidrofor od 5000 den do 13000 den

5.000 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


hidrofor

Broj 070491492