Број на оглас: 1984735
Објавен на: 11.11.2016, 11:34
1 / 1

korektor stabilizator

2.500 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


korektor 1200w-2500den 2400w - 3000den 3500w-4500den 5500w - 6000den 10000w - 10000den

Broj 070491492