Број на оглас: 1984674
Објавен на: 03.01.2019, 08:59
1 / 1

vibrator 1.kw i 2.2 kw

5.300 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


vibrator 1.5kw i 2.2 kw ima samo crevo od 6 m i od 4

Broj 070491492