Број на оглас: 1984673
Објавен на: 11.11.2016, 11:34
1 / 1

motor na struja pila

3.000 МКД Цената е фиксна
ALAT-PROFESIONAL
Кисела Вода, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


motor na struja pila eftina

Broj 070491492