Број на оглас: 1937473
Објавен на: 13.08.2019, 16:22
1 / 11

Дарма Дома издава одличен стан во Дебар Маало!

300 €
Број на соби:
3
Квадратура:
65 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Исток
REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
Бул.Партизански Одреди 82,лок.11 Т.Ц. АНТИКО
Карпош, Скопје

Станете Премиум член

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Дарма Дома издава ОДЛИЧЕН стан во Дебар Маало, KAJ НEУРОМЕДИКА, 65 м2, 3соби, дневна и 2 спални,4 лежаи,реновиран, наместен со понов мебел, греење на парно, нова КУЈНА,комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство,машина за перење,идеален за 4 ЛИЦА, вселив веднаш...


цена-300 евра
шифра 16375

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje